Zaproszenie na Piknik Czwartkowy

Serdecznie zapraszamy na kolejny Piknik Rodzinny, który odbędzie się w ten czwartek od godz. 17:00 do 20:00 na Kamieńskiej Marinie. Jak zawsze, wraz z wszystkimi współorganizatorami, przyszykowaliśmy dla was szereg atrakcji. Ci, którzy mieli okazję pobawić się w Opencaching, czyli grę terenową polegającą na poszukiwaniu skrytek, znów mogą liczyć na świetną zabawę.

Nowe Quizy, certyfikaty i gadżety do wygrania już prawie gotowe. Możemy również liczyć na interesujące spotkanie z przedstawicielami Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, którzy opowiedzą o ciekawostkach związanych z naszym miastem. Jednak nie chcemy zdradzać wszystkich atrakcji. Po prostu przyjdźcie całą rodziną! Zapraszamy!plakat co i gdzie

Czytaj więcej

Zaproszenie na czwartkowe Pikniki Rodzinne

Zapraszamy na kolejny Rodzinny Piknik na Kamieńskiej Marinie, który odbędzie się w czwartek( 9 sierpnia). Tym razem temat przewodni to: sport i rodzina.

Dlatego też nie zabraknie gier i zabaw związanych z tymi zagadnieniami. Będzie fitnes z panią Jolą Trojan ze Studia Ruchu Trojan, pokaz zajęć na trampolinach z panią Renatą Maruszewską, pokaz Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień. Dla tych, którym czwartkowy piknik kojarzy się z zabawą na wodzie mamy dobre wieści: będą z nami instruktorzy z MKŻ Opti wraz z kajakami. I będzie takżę WOPR, który da pokaz ratownictwa na wodzie.

Natomiast pani Anna Ćwiklińska przybliży nam tematykę turystykę krajoznawczą występując z ramienia PTTK. Dodatkowo będzie można u naszej wolonatariuszki zapleść warkoczyi w iście wakacyjny sposób. A na najmłodszych czekają słodkie niespodzianki. Przypominamy o wzięciu kiełbasek i kocyków, bo skoro piknik to zasady obowiązują nas piknikowe.

PLAKAT 09.08

Czytaj więcej