Magiczne Ferie

Magiczne Ferie w Kamieńskim Domu Kultury. Opowiadania i bajki o czarodziejach na dobre zadomowiły się w naszej kulturze. Teraz, choć na chwilę poczujecie się jak w Szkole Magii i Czarodziejstwa z Waszego ulubionego filmu?

W programie znajdzie się wiele różnych atrakcji:
Szycie własnej szaty czarodzieja,
Przygotowywanie różdżek,
Zajęcia eliksirów i Zielarstwa,
Opowieści o słynnych duchach,
Lekcje kaligrafii,
Warsztaty z iluzji,
Tworzenie swojego Patronusa, który będzie świecił w ciemności,
Spotkanie i opowiadania o Zwierzętach Magicznych,
Konstruowanie swoich mioteł na których oczywiście… nauczycie się „latać”,
Turniej o puchar quiddicha!
Bal Domów.

Lekcje Kamieni Magicznych poprowadzi Muzeum Kamieni w Kamieniu Pomorskim. Ciekawe opowieści o kamieniach, tworzenie talizmanów, wahadełka, wróżenie z kamieni oraz wycieczka do baszty z oprowadzaniem.

Mamy nadzieję, że tym wstępem czujecie się zachęceni, bo atrakcji jest jeszcze więcej! Wszystko spięte Planem Lekcji Szkoły Hogwartu, osadzone w fabule Harrego Pottera oraz polskich legend i mitologii!

Zapisy już od dziś! Nie zwlekaj, bo ilość miejsc jest ograniczona! Ważne informacje odnośnie zapisów: SZKOŁA MAGII trwa od 10-14 lutego (I tydzień ferii). Zajęcia od godziny 8:00 do 16:00 Koszt zajęć uwzględnia: zajęcia i opiekę wykwalifikowanej kadry, animacje, ubezpieczenie dziecka, dwa posiłki- drugie śniadanie i obiad. PŁATNOŚĆ: 190 ZŁ przed rozpoczęciem zajęć. Rodzeństwo ma przewidziane zniżki.
Zgłoszenia przyjmujemy do 4.02.2020 pod numerem telefonu 663 980 133, w wiadomości prywatnej na facebooku, mailem na: sekretariat@kadek-kamien.pl lub osobiście pod adresem Kamieński Dom Kultury w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 9, Kamień Pomorski.

To będzie zabawa!
Szykujemy wszystko na Wasze przybycie!
Zapraszamy!