Kamieński Dom Kultury zaprasza na pierwszy występ komediowy w stylu Stand Up’u!

„Stand up” to coraz popularniejsza w Polsce forma komediowa w postaci monologu przed publicznością. Wyselekcjonowani przez naszego lokalnego reprezentanta nurtu – Piotra Wojteczka -wykonawcy, porwą nas swym humorem w monologi o przeróżnej treści…

Wystąpią przed nami:

Filip Puzyr- Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Kuba Dąbrowski – komik z Podkońc. Nadesłał skromniejszy opis niż koleżanka wyżej, ale pokaże za to wszystkim co to znaczy pękać ze śmiechu. Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego, chociaż preferuje grzeczniejszą formę komedii. Miłośnik wideł.

Paweł Reszela – jeden z najstarszych Stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie jest taki stary. Ogólnie swój chłop, który potrafi rozbawić każdego widza. Wyjątkowe połączenie doświadczenia, młodości i energii na scenie. Jednak najważniejszy i tak jest cięty język oraz ostry żart. Paweł Reszela to świetny standuper, który zaskakuje podczas każdego spotkania.

Imprezę poprowadzi gospodarz – kamieński standupowiec – Piotr Wojteczek!

Zapraszamy serdecznie w piątek, 12go kwietnia, o godzinie 19.00 na salkę Kadeku!!!
WSTĘP za symboliczne 5 zł

Plakat

Czytaj więcej

Tłusty czwartek

Zapraszamy na swobodne spotkanie pod Ratuszem w Kamieniu Pomorskim z okazji Tłustego Czwartku! Jest to święto jedzenia, obchodzone od czasów starożytnego Rzymu, na cześć nadchodzącej wiosny. Współcześnie, w tradycji chrześcijańskiej, zapowiada koniec karnawału i nadchodzący post.

W Polsce, z oczywistych powodów, ten dzień na dobre wkupił się w naszą tradycję. Jakiekolwiek macie powody – przyjdźcie! W prgorami:

– Lokalni wystawcy i przygotowane specjalnie na ten dzień smakołyki – tłuste, słodkie czy słone (m.in. Messa, Dziki Osioł, Ryby Zubowicz)
– Konkursy z nagrodami – jedzenie na czas lub ilość
– Konkurs wyrobów własnych – o godz. 16.00 – przynieś swojego pączka, jednego lub dwa, garść faworków czy inne frykasy i pozwól zadecydować jak dobre są Twoje produkty
– ciepła herbata i kawa dla rozpuszczenia tłuszczyku w brzuszku i rozgrzania dłoni

Czas i miejsce: 15:00-17:00, Ryneczek wokół Ratusza w Kamieniu Pomorskim

Tłusty Czwartek

Czytaj więcej