XXIII Festiwal Współczesnej Kultury Ludowej 2019

XXIII edycja Festiwalu Współczesnej Kultury Ludowej im. Jana Iwaszczyszyna odbędzie się w Kamieniu Pomorskim w dniach 27-28 lipca 2019.

Termin składania zgłoszeń został przedłużony do końca maja 2019 r.

Wszystkie zespoły, które chcą wziąć udział w tegorocznym festiwalu  proszone są o dokładne zapoznanie się z poniższym regulaminem oraz pozostałymi dokumentami.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na dobór repertuaru wysyłanego wraz ze zgłoszeniem oraz czytelne wypełnienie kart.

Wszystkich członków zespołu obowiązuje wypełnienie dokumentu zgoda na przetwarzania danych osobowych (dokument do pobrania dla dorosłych i dzieci)

Regulamin XXIII FWKL 2019

Karta uczestnictwa XXII FWKL 2019

Informator noclegowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (dorośli)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (dzieci)

Czytaj więcej

Podziękowania za Festiwal Współczesnej Kultury Ludowej

W niedzielę 26.07 zakończył się 19 już Festiwal Współczesnej Kultury Ludowej im. Jana Iwaszczyszyna w Kamieniu Pomorskim. Przed kamieńską publicznością wystąpiło 360 wykonawców z Polski Zachodniej, Północnej i Południowej.

Uczestnicy stworzyli niepowtarzalny klimat. Kamieński Amfiteatr i tereny wokół Ratusza były kolorowe i rozśpiewane – wiele zespołów wystąpiło w różnych miejscach naszego miasta. Mieszkańcy mogli podziwiać przemarsz barwnego korowodu z Kamieńskiej Katedry do Amfiteatru. Po raz pierwszy włączyliśmy do naszego Festiwalu elementy kultury kulinarnej, które przyciągnęły mieszkańców i turystów.

Chcielibyśmy podziękować naszym partnerom i sponsorom, dzięki którym udało się sprawnie zorganizować naszą imprezę.
(więcej…)

Czytaj więcej