A czy Ty oddałeś już głos na Pracownię Orange w Kamieniu Pomorskim?

Jest szansa, by w naszym mieście powstała pracownia multimedialna z prawdziwego zdarzenia. Nowocześnie wyposażona, otwarta dla mieszkańców, estetyczna, przyjazna.

Pracownia Stowarzyszenia Kulturalny Kamień, jest w gronie 50 finalistów, wybranych spośród 1018 zgłoszeń. Do 10 sierpnia internauci wybierają 26 finałowych miejscowości, w które wygrają pracownię. Teraz wygrana zależy od mobilizacji mieszkańców. Liczy się każdy głos!

Żeby ją wygrać musimy zdobyć więcej głosów niż Drzonowo – druga lokalizacją w zachodniopomorskim.

Aby zagłosować należy:

1.Wejść na stronę www.glosuj.pracownieorange.pl

2.Kliknąć w Kamień Pomorski, następnie w zielony przycisk „GŁOSUJĘ”,

3.Założyć konto podając imię, nazwisko, email, oraz przepisać kod bezpieczeństwa,

4.Odebrać maila i skopiować hasło,

5.Zalogować się przy pomocy adresu email i podanego hasła,

6.Oddać 5 głosów każdego dnia, do 10 sierpnia włącznie.

Do wygrania mamy: konsolę PLAY STATION 3, trzy komputery stacjonarne typu all in one, wyposażone w system operacyjny Windows wraz z niezbędnymi licencjami,oprogramowanie antywirusowe, 3 listwy zasilające, telewizor LCD, wielkość ekranu 40 cali, urządzenie wielofunkcyjne, 3 biurka, 10 krzeseł, stoliki RTV, 1 stół, zestaw półek, szafka do konsoli gier, dostępu do Internetu w okresie 24 miesięcy, kaseton podświetlany zamontowany na elewacji zewnętrznej pracowni.

Kamienianie, zmobilizujmy się, prześcignijmy Drzonowo. Chcecie zmian w naszym mieście? Jest okazja, żeby zadziałać. Do dzieła! Zagłosuj sam i zachęć innych do głosowania. Razem, możemy wygrać – wykorzystajmy naszą szansę!